CRETUM, SIA
Grāmatvedība un finanses

Strēlnieku 1–2, Rīga, LV-1010

+371 6729 6670
+371 2709 7879
Epasts: cretum@cretum.lv

Biznesa stratēģija

Vissvarīgākais padoms jauna uzņēmuma dibināšanā, ir sākt ar pētījumu un noteikt jūsu uzņēmējdarbības mērķus. Kad tie ir skaidri definēti, varat izveidot darbības plānu, kas parādīs, kur tieši jūs dodaties un kāpēc.

Jūsu biznesa plānā jānosaka stratēģija un darbības, kas nepieciešamas, lai sasniegtu mērķus. Nav nepieciešams šajā plānā iekļaut detalizētus aprakstus, tos atstājiet mārketinga plānam.

Neatkarīgi no jūsu produktu un pakalpojumu apraksta, nosakot savu mērķa tirgu, konkurentus un to, kā jūs pozicionēsiet savus produktus vai pakalpojumus tirgū, jums ir nepieciešams aplūkot vadības un personāla spējas un jūsu darbības efektivitāti, vadības informācijas sistēmas un prognozes par rentabilitāti, apgrozāmo kapitālu un naudas plūsmu.

Iepazīstot jūs un jūsu bizness, mēs varam jums palīdzēt izveidot skaidrus un sasniedzamus mērķus pirmajiem pieciem gadiem, atklājot un atzīmējot jūsu stiprās puses, vienlaikus nosakot un pārvarot nepilnības. Ļoti svarīga priekš jauna uzņēmuma ir stratēģiskā plānošana.

Ieguvumi no stratēģiskās plānošanas ir:

  • Lielāka kontrole pār savu nākotni
  • Lielāku ieguldījumu atdevi / palielināt ieņēmumus
  • Uzlabota darba atmosfēru un produktivitāti

Copyright © 2024 CRETUM, SIA
Grāmatvedība un finanses

Izstrādātājs websoft.lv